ESC Grup olarak; sözleşmeli temizlik personeli çalışma hizmeti sunmaktayız.

Sizlerle yapacağımız görüşme ve fizibilite çalışmasından sonra tesisiniz yada işyerinize uygun çalışma programı sunmaktayız. Programla birlikte oluşturulacak temizlik kadrosu belirlenir.

Bulunduğunuz lokasyonda temizlik hizmeti sözleşmeli temizlik personelini insan kaynakları departmanımız bularak gerekli yasal işlemlerin ardından operasyon departmanına personel teslim edilir. Temizlik operasyonundan sorumlu yöneticimiz temizlik personelimizi çalışacağı projeye götürerek oryantasyon eğitimini tamamlamasını sağlar. Sözleşmeli temizlik personeli kadromuz gerekli tecrübeye sahip olsa da ESC Grup kalitesinde temizlik eğitiminden geçirilmektedir. .

Bu eğitim, çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder. Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme, ekipman ve makine parkuru tasarlanır ve oluşturulur. Temizlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına uygun 1.kalitededir. Personellerimiz firmamızın kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır. Personellerimizin gölge dosyaları, ilgili biriminize teslim edilir.

Temizlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Hizmet süresince 30 Günlük periyotlarda (1 ay) temizlik hizmeti fatura edilir. takip eden ayda ödemesi tahsil edilir. Temizlik hizmeti sözleşmelerimiz asgari 1 yıl üzerinden imza altına alınır. Siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel sözleşmeler yapılır.

Temizlik şirketi olarak hizmet başlangıcından sonra aylık toplantılarla iş süreci değerlendirilir. Denetim sorumlu müdürlerimiz tarafından 7/24 saat gözetmeksizin haftada 4 kez (2 gün gündüz – 2 gün gece) denetimleri yapılır. Periyodik olarak denetleme tutanağı tarafınıza sunulur. Müşterilerimizin yasal ve personellerimizin özlük hakları tarafımızca korunmaktadır.

Hizmet detayları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibat kurunuz.Tarafımızdan Temizlik sözleşme örneği isteyebilirsiniz.

Neden ESC Grup Temizlik ?

Müşterilerinin ve personellerinin yasal ve özlük haklarını korur.
Güçlü mali yapısıyla müşterilerine özel alternatif ödeme çözümleri sunar.
Temizlik sektöründe haksız rekabete karşı hizmet kalitesi, kurumsal yapısı ve uygun fiyat politikaları geliştirir ve uygular
Temizlik Makineleri, Ekipmanları ve Kimyasal malzemeler seçiminde sektörün lider kuruluşları ile çalışır.
Operasyonel boyutta eğitimli ve profesyonel kadrosuyla denetleme ve raporlamada müşterilerine bilgi aktarımını düzenli yapar.
Personel seçiminde müşteri beklentileri, tecrübe, eğitim düzeyi, yaş, diksiyon ve görüntü esaslarını uygular.