ESC Grup, Okul Temizliği ve  Okul Hijyeni ile kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Okullar enfeksiyon tehlikesi ile karşılaşan en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, engelleyecek en yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.

Okul gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz ESC Grup hastanelerde,eğitim kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

ESC Grup, Okul temizlik hizmetleri konularında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. 15 yıllık kurumsal yapımızla okul temizlik hizmetleri işlerinizi tecrübeli kadrolarımızla yürütmekteyiz.

ESC Grup Okul Temizliğinde Milli Eğitim bakanlığının yayımladığı en son genelgeler doğrultusunda sistem kurarak çalışmalarını yürütür, insan sağlığına verdiği önemi siz değerli işletmecilerimizin müşterilerine sunduğu hizmette hijyenin sağlanması ve korunmasında, sistemleri organize eden dezenfeksiyon ve hijyen eğitimini, servis ve danışmanlık ile sunan güvenilir ve profesyonel bir iş arkadaşıdır.

  1. Mutlak Öğrenci memnuniyeti
  2. Öğrenci ve Öğretmenlerin sağlığını korumak.
  3. Okul personelinin sağlığını korumak.
  4. Hijyenik koşullarda süreklilik ve üstünlük sağlamak…